Prywatny Żłobek „Villa Bambini na Pijarskiej” w Piotrkowie Trybunalskim


Zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji o posłaniu dziecka do żłobka nie jest łatwe, dlatego wszystkich, którzy stoją przed tym dylematem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z możliwości odwiedzenia naszej placówki przed zapisaniem dziecka.

Żłobek „Villa Bambini” to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie troskliwą i czułą opiekę a indywidualne traktowanie każdego malucha złagodzi trud rozstania z rodzicami. Do naszego żłobka przyjmowane są dzieci od 20 tygodnia życia, zapisy trwają cały rok. Od samego początku czuwamy nad rozwojem, bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem powierzonych nam dzieci. W chwili podjęcia decyzji o posłaniu dziecka do żłobka staramy się w jak najmniejszym stopniu zminimalizować rozstanie maluszka z Rodzicami. Oferujemy rodzicom/ opiekunom pobyt wraz z dzieckiem w grupie w okresie adaptacyjnym a także zapoznanie się z wychowawcami oraz poznanie placówki. Zadaniem naszej kadry jest być przy dziecku i wspierać jego rozwój. Przywiązujemy również uwagę do aktywnej współpracy z rodzicami/opiekunami dzieci, poprzez wymianę informacji o rozwoju i zachowaniu dziecka oraz uczestnictwo rodziców w różnorakich imprezach okolicznościowych.

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-16.30. Naszym najmłodszym zapewniamy 5 zbilansowanych posiłków, uwzględniających indywidualne diety zgodnie z potrzebami dzieci (w tym z alergiami pokarmowymi). Codzienny jadłospis wywieszony jest w żłobku.

W chwili przyjęcia dziecka do żłobka należy uiścić wpisowe w kwocie 400 złotych. Opłata stała za pobyt dziecka w żłobku wynosi 400 złotych, natomiast stawka żywieniowa wynosi 10 złotych i jest mnożona przez ilość dni roboczych w danym miesiącu. W przypadku absencji dziecka w żłobku stawka żywieniowa naliczana jest za dni, w których dziecko było w placówce. Miejsce w żłobku jest zapewnione w momencie opłacenia opłaty wpisowej i podpisaniu umowy na usługi wychowawczo – opiekuńcze.

KONTAKT

REKRUTACJA

FACEBOOK

MONTESSORI FB